Tekturowy drapak dla kota - dlaczego warto?

Tekturowy drapak dla kota - dlaczego warto?

W zasadzie na to pytanie można bez problemu odpowiedzieć.  

Drapak tekturowy do kota jest ekologiczny i całkowicie biodegradowalny dlatego też jest w pełni przyjazny dla środowiska. Tekturowy drapak jest nie tylko bezpieczny dla środowiska ale, też do kota. Wykonany z wysokiej jakości tektury falistej bez użycia toksycznych klejów czy innych dodatków - nawet jeśli Twój kot pogryzie drapak nie musisz się martwić o problemy z zatruciem żołądkowym.

Drapak tekturowy dla kota wbrew pozorom jest bardzo trwały. Kilkanaście warstw tektury po sklejeniu ze sobą staje się niezwykle mocny i wytrzymały, zapewniając rozrywkę kotu na długi czas. 

Dodatkowe wzmocnienie boków drapaka płytą HDF sprawia, że konstrukcja jest niezwykle stabilna, możesz mieć pewność, że nie ugnie się pod ciężarem nawet kilku mruczków.

Każdy opiekun kota wie jak bardzo koty lubią pudełka kartonowe. Pewnie, nie raz pudełko po butach czy zakupach online zapewniło rozrywkę kotu na długie godziny! Drapak tekturowy zagwarantuje Twojemu czworonożnemu przyjacielowi tę właśnie formę zabawy i relaksu.

Drapak dla kota wykonany z tektury to nie tylko produkt do zabawy i ścierania ostrych pazurków Twojego kota, to również praktyczne i komfortowe posłanie - miejsce wyciszenia i odpoczynku. 

Dodatkowo izolacja termiczna tektury ochroni sprawia, że nie będziesz potrzebować dodatkowego materaca czy koca by ochronić Twojego pupila przed chłodem.

Wybierając ten model drapaka zyskujesz 2w1 - drapak i legowisko!

Dostępne u nas tekturowe drapaki cechuje ciekawy i niebanalny design. Dostępne w różnych kształtach i kolorach staną się ozdobą Twojego wnętrza! Wejdź na nasze stronę www.petzwelcome.com i wybierz najlepszą opcję do Ciebie i Twojego kota.